Poluvrijeme iz snova za Mijata Gaćinovića: Gol i asistencija za sigurno vodstvo Srbije (VIDEO)

Prolom oblaka i klizav teren nisu smetali Trebinjcu Mijatu Gaćinoviću koji je u 20 minutu sjajnim udarcem donio prednost reprezentaciji Srbije u kvalifikacionom meču protiv Moldavije.

U svom drugom nastupu za reprezentaciju Srbije mladi Trebinjac je postigao svoj drugi gol i na najbolji način pokrenuo reprezentaciju koja se, osim defanzivnog protivnika, suočila i sa olujnim nevremenom i klizavim terenom na stadionu Partizana u Beogradu.

Da potvrdi dobru partiju Gaćinović se pobrinuo asistencijom u 30 minuti kada je nakon sjajnog utrčavanja “poslužio” Kolarova koji je povećao prednost Srbije na 2:0, što je rezultat prvog poluvremena.

Nastavio je Gaćinović da teroriše odbranu reprezentacije Moldavije, a nakon sjajnog centaršuta mladog Trebinjca stativu je pogodio Mitrović.

Konačan rezultat (3:0) postavio je Aleksandar Mitrović golom u finišu utakmice.